Aktuálně

Hájenka slaví

Je to neskutečné, ale DLK Hájenka umožňuje dětem předškolní vzdělávání venku  již 10 let. Jelikož nebylo jasné, jak proběhne jaro 2021, rozhodli jsme se pro „narozeninový piknik“, který se uskutečnil v sobotu 4. 9. 2021. Pozváni byli rodiče a děti, kteří Hájenkou prošli, průvodci, kterých se za těch 10 let vystřídalo několik a hlavně ti, kteří stáli u zrodu. Bohužel se všichni nemohli dostavit, ale i tak to bylo moc milé setkání, kde se vzpomínalo, radovalo, tvořilo, veselilo, zpívalo, hrálo, jedlo a pilo. 

Program perfektně naplánovaly stávající průvodkyně, kterým patří velký dík. Poděkování patří také paní Pasekové za vynikající kávu, souboru Pramínek za vystoupení, paní Daňhelové za možnost svézt se na koníkovi, rodině Lukšů a Pavlu Valentovi za hudební vystoupení, rodičovské radě  a rodičům stávajících dětí za přípravu zázemí a všem, co přišli a přinesli něco dobrého na společný stůl. 

Rádi bychom další setkání uskutečnili dříve než za dalších 10 let:) A aby jste mohli atmosféru zažít s námi, přijďte na nějakou z akcí pro veřejnost, které se snad tento školní rok uskuteční. A než se tak stane, přikládáme pár fotek z narozeninového pikniku. 

Mohlo by se vám také líbit...