Aktuálně

Nakupujte na internetu přes GIVT.CZ a podpořte naši činnost

vanoce-grafika

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací.  Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace!

Na Givtu najdete přes 970 nejznámějších e-shopů, mezi kterými nechybí Mall, Zoot, eBay nebo Aliexpress a mnoho dalších, takže si určitě vyberete. Vzpomeňte si na nás při vánočních nákupech a uděláte tím dvojitou radost!

 Jak podpora přes GIVT funguje:

1. Chci si nakoupit zboží na internetu a před svým nákupem navštívím portál www.givt.cz.

2. Zde si jednoduše vyberu e-shop, na kterém se chystám nakoupit a zvolím, že chci svým nákupem podpořit Děti a stromy, zřizovatel Dětského lesního klubu Hájenka. Kliknu na tlačítko „zahájit nákup“.

3. Na e-shopu nakoupím, jak jsem zvyklý/á a zaplatím stejnou částku jako obvykle. Určité procento z této sumy ale tentokrát přispěji na provoz DLK Hájenka – zřizovatel Děti a stromy,z.s. Důležité je, že jako zákazník neplatím nic navíc a pro neziskovou organizaci je celá spolupráce úplně bezplatná a nezávazná.

Můžete si také stáhnout Pomocníka do prohlížeče (https://givt.cz/ziskat-pomocnika). Ten vám při návštěvě zapojených e-shopů připomene, že svým nákupem můžete pomáhat. Nakupovat se dá i zcela bez registrace.

Více informací najdete na https://givt.cz/

Mohlo by se vám také líbit...